ایان کالاگان با لیورپول در سال 1942 ظاهر شد، او به لیورپول کمک کرد تا کودکی کند و علاوه بر این که برای لیورپول در نظر گرفته شده بود کمک کرد. در حالی که ایان کالاگان در 17 سالگی خود و مدت طولانی برای باشگاه لیورپول بود، لیستی از 857 جلسه استماع در نظر گرفته شده برای لیورپول تهیه کرد،  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد اما لیستی از آنها در حال حاضر وجود دارد و به خصوص قبلاً شکستن آن غیرممکن است.

کالاگان علاوه بر این که اولین نیروی کار اولیه خود را در سال 1960 تولید کرد، برای لیورپول برای تازه‌کارها وارد شد. سال 1961 به بعد. این سال 1962 کشف شد که لیورپول علاوه بر کسب بازاریابی و تبلیغات، عنوان دوم خود را در مقیاس دوم کسب کرد، در اینجا ما در مقیاس اولیه هستیم.

ایان کالاگان با نام مستعار «کالی» به این ستون فقرات در نیروی کار لیورپول تبدیل شد که اغلب با استفاده از تعطیلات در مقیاس دقیقه، به زبان انگلیسی علاوه بر برتری فوتبال اروپای غربی کمک می‌کردند.
راجر سیک اوت نیز نوعی حرفه قابل توجه فوتبال در خارج از کشور را دریافت کرد که برای انگلستان در نظر گرفته شده بود، علاوه بر این که به نظر می رسید بخشی از جام زمینی بود که در سال 1966 نیروی کار دریافت می کرد، او در همه عنوان های مرتبط با 6 تا 8 عنوان بازی ویدیویی انگلستان به رقابت پرداخت. از این مسابقه علاوه بر گلزنی چندین هدف، با دیدن اینکه انگلستان برای کمک به کسب این جام در اولین و تنها دوره زمانی کمک کرد. آنها اغلب به عنوان “سر” راجر جستجو می کنند، زیرا عاشقان لیورپول با پذیرش هر گونه شوالیه، بسیاری تصور می کنند که او به خوبی به دست آورده است.

در سال 1969، علاوه بر پیر شدن، راجر سیک اوت اجازه داشت از لیورپول دور شود، زیرا پیمنت شنکلی شروع به بازسازی نیروی کار خود کرد، علاوه بر این که به دنبال بولتون واندرزهای ثبت شده بود. تعداد کمی از عاشقان تصور می کنند در صورتی که این آیتم برای قدرت خوب هانت در نظر گرفته نشده باشد، لیورپول این دستاوردهایی را که قبلاً انجام داده است را شامل نمی شود، که آنها را به نماد دقیق لیورپول تبدیل می کند.

این سال 1963-1964 کشف شد که لیورپول با دریافت جام حذفی در کنار لیدز یو، قهرمان لیگ اولیه شد و در سال های 1965-1966 نیز قهرمان شد. س . با 1965

به نظر می رسید یان کالاگان اغلب به عنوان یک دختر دقیق شناخته می شود، علاوه بر این به نظر می رسید که او فقط در آن لحظه سفارش داده شده است، در حالی که در بسیاری از جلسات شنیداری او برای لیورپول در نظر گرفته شده است. به نظر می‌رسد کالاگان که در ابتدا به‌عنوان یک وینگر کار می‌کرد، به دلیل سرعت و قدرت خود و همچنین رانندگی مناسب، به خوبی شناخته شده بود، که از آن‌ها، او چندین هدف را برای سرمایه‌گذاری مشترک پانچ، ایان سنت روبن، طراحی کرد. به راجر جستجو کنید.

در آینده، کالاگان با حرفه خود به نوعی هدف هافبک اعتقاد داشت، از صدمات شخصی ناسالم در سال های 1970-1971، که از آن منابع خود را که در نیروی کار شما هستند، استفاده می کرد، بسیاری ادعا می کنند که او در رقابت بوده است. برتر به عنوان هدف در مقایسه با او انجام داده بود.

خیلی‌ها تصور می‌کنند که این فصل 1973-1974 به نظر می‌رسید که کالاگان بهترین بازی در لیورپول باشد، به محض اینکه او دوباره در خدمت کسانی بود که این جام اتحادیه فوتبال را به دست آوردند و به نظر می‌رسید که به این قمارباز فوتبالی مرتبط با فصل نیز اعطا شود. علاوه بر این که بعداً یک MBE در نظر گرفته شده برای محصولات و خدمات خود برای کمک به فوتبال اعطا کند.

شغل کالاگان در لیورپول به نظر می رسید با این حال بسیار دور از سن 34 سالگی بود. جام برای یک بار با میراث لیورپول در نظر گرفته شد.

به نظر می‌رسید که یان کالاگان در سال متفاوتی که برای لیورپول در نظر گرفته شده بود کمک کند، همراه با سالی که در سال 1978 کشف شد لیورپول جام اروپای غربی را حفظ کرد. از پاییز که به سال 1978 متصل شد، یان کالاگان در نهایت لیورپول را ترک کرد، به محض اینکه لوکیشن سوانسی را ثبت کرد، بلافاصله پس از 857 جلسه فوق العاده و 69 هدف. نماد دقیق لیورپول.